byt s 2 ložnicemi o velikosti 37 m² v Most

tř. Budovatelů, 434 01 Most, Czechia

7 200 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 20-04-2026

Pronájem bytu 1+1 37m²

(801) Pronájem bytu 1+1 37 m² Byt přímo od majitele - neplatíte provizi RK. Možnost přihlásit trvalý pobyt. Při převzetí bytu a sepsání nájemní smlouvy platíte kauci a první nájem. Nabízíme k pronájmu byt v osobním vlastnictví, velikosti 1+1, v Mostě, ul. tř. Budovatelů. Byt s plastovými okny se nachází ve zvýšeném přízemí cihlového domu. Nájemné je 7.200 Kč, služby podle počtu osob (např. 1-2 osoby 4.000 Kč, 3 osoby 4.600 Kč, 4 osoby 5.200 Kč) + energie a pojištění odpovědnosti. Požadujeme vratnou kauci 21.500 Kč. Prozatím nebyla stanovena energetická třída PENB, v souladu s novelou zákona 78/2013 Sb. je udávána nejnižší možná „G“.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

37 m²

Cena

7 200 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

20-04-2026

Cena za m²

195 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese tř. Budovatelů, 434 01 Most, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Most

2 ložnice byt o velikosti 35.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 35 m²

tř. Budovatelů, 434 01 Most, Czechia

6 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 27.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 27 m²

Antonína Dvořáka, 434 64 Most, Czechia

6 000 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 22.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 22 m²

U Věžových domů, 434 01 Most, Czechia

6 300 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy

Byt (37.0 m²) k pronájmu v Most (tř. Budovatelů, 434 01 Most, Czechia) – rentola.cz