byt s 3 ložnicemi o velikosti 60 m² v Most

tř. Budovatelů, 434 01 Most, Czechia

7 600 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 10-12-2025

Pronájem bytu 2+1 60m²

(837) Pronájem bytu 2+1 60 m² Byt přímo od majitele - neplatíte provizi RK. Možnost přihlásit trvalý pobyt. Při převzetí bytu a sepsání nájemní smlouvy platíte kauci a první nájem. Nabízíme k pronájmu byt v osobním vlastnictví, velikosti 2+1, v Mostě, ul. tř. Budovatelů. Byt s plastovými okny se nachází v 6. nadzemním podlaží cihlového domu s výtahem. Nájemné je 7.600 Kč, služby podle počtu osob (např. 1-2 osoby 3.100 Kč, 3 osoby 3.700 Kč, 4 osoby 4.300 Kč, každá další osoba +600 Kč) + energie a pojištění odpovědnosti. Požadujeme vratnou kauci 20.500 Kč. Prozatím nebyla stanovena energetická třída PENB, v souladu s novelou zákona 78/2013 Sb. je udávána nejnižší možná „G“.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

60 m²

Cena

7 600 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

10-12-2025

Výtah

Ano

Cena za m²

127 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese tř. Budovatelů, 434 01 Most, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Most

2 ložnice byt o velikosti 29.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 29 m²

Josefa Dobrovského, 434 64 Most, Czechia

6 300 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 38.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 38 m²

tř. Budovatelů, 434 01 Most, Czechia

7 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 37.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 37 m²

tř. Budovatelů, 434 01 Most, Czechia

7 200 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy