byt s 3 ložnicemi o velikosti 52 m² v Most

Vítězslava Nezvala, 434 64 Most, Czechia

8 900 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem bytu 2+1 52m²

Pronájem bytu 2+1, 52 m², Most, ul. V. Nezvala Nabízíme k pronájmu byt o dispozici 2+1 a výměře 52 m² v Mostě, v ulici V. Nezvala. Byt se nachází ve 4. podlaží panelového domu, který prošel kompletní revitalizací (zateplení, nová fasáda, plastová okna). Byt je v dobrém, udržovaném stavu a nabízí příjemné bydlení. Součástí pronájmu je také sklepní kóje. V okolí domu se nachází veškerá občanská vybavenost obchody, školy, školky, zastávky MHD i další služby, které zajišťují pohodlné bydlení. Požadavky: Nájem 8.900,-Kč, Zálohy na vodu, teplo, chodbové světlo, úklid cca 2.400,-Kč/ 1 osoba, každá další osoba cca 730,-Kč, Kauce 15.000,-Kč Elektřina a plyn se přepisuje na nájemníka (předpokládané zálohy: Plyn 400,-Kč, Elektřina 1.000,-Kč), Provize RK 10.000,-Kč, Pro více informací nebo sjednání prohlídky nás neváhejte

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

52 m²

Cena

8 900 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Cena za m²

171 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Vítězslava Nezvala, 434 64 Most, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Most

2 ložnice byt o velikosti 37.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 37 m²

tř. Budovatelů, 434 01 Most, Czechia

7 200 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 60.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 60 m²

tř. Budovatelů, 434 01 Most, Czechia

7 600 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 27.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 27 m²

Jana Kubelíka, 434 01 Most, Czechia

7 700 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy

Byt (52.0 m²) k pronájmu v Most (Vítězslava Nezvala, 434 64 Most, Czechia) – rentola.cz