byt s 2 ložnicemi o velikosti 36 m² v Sokolov

Poláčkova, 356 01 Sokolov, Czechia

8 500 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 01-05-2026

Pronájem bytu 1+1 36m²

Pronájem byty, 36 m², SokolovPoláčkova Nabízíme k pronájmu byt o dispozici 1+1 o celkové výměře 36 m², který se nachází ve 4. patře zrekonstruovaného bytového domu v žádané lokalitě Sokolova, ulice Poláčkova. Dům prošel kompletní revitalizací včetně zateplení, je udržovaný a klidný (bez výtahu). K bytu náleží sklepní kóje a je možné využívat balkón v mezipatře. Samotný byt je ve velmi dobrém stavu. Disponuje kuchyňskou linkou vyrobenou na míru s integrovaným osvětlením, přičemž kuchyně je plně vybavena spotřebiči – k dispozici je sporák s elektrickou varnou deskou, myčka nádobí i lednice. Velkou výhodou bytu je kompletně nově zrekonstruované zděné jádro. Koupelna je vybavena vanou a toaletou. V obávacím pokoji sedačka a pohovka. Poláčkova ulice nabízí příjemné a klidné bydlení s výbornou dostupností veškeré občanské vybavenosti. V blízkém okolí se nachází obchody, supermarkety, školy i školky, zdravotnická zařízení, restaurace a další služby. Lokalita je dobře dopravně dostupná, v docházkové vzdálenosti jsou zastávky MHD a nechybí ani dostatek zeleně pro odpočinek a volnočasové aktivity. Finanční podmínky: •⁠ ⁠Nájemné: 9.000 Kč / měsíc •⁠ ⁠Zálohy na služby: 3.200 Kč / 1 osoba •⁠ ⁠Každá další osoba: +650 Kč •⁠ ⁠Kauce: 14.250 Kč (1,5násobek nájmu) •⁠ ⁠Provize RK: 10.890 Kč •⁠ ⁠Elektřina a plyn se převádí na nájemníka Podmínkou uzavření nájemní smlouvy je doložení pracovní smlouvy, sjednání pojištění odpovědnosti a souhlas s prověřením v exekučním rejstříku. V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

36 m²

Cena

8 500 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

01-05-2026

Výtah

Ano

Balkon

Ano

Cena za m²

236 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Poláčkova, 356 01 Sokolov, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Sokolov

1 ložnice byt o velikosti 37.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 37 m²

Křížová, 356 01 Sokolov, Czechia

7 000 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 20.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 20 m²

356 01 Sokolov, Czechia

7 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 43.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 43 m²

Nádražní, 356 01 Sokolov, Czechia

7 500 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy