byt s 4 ložnicemi o velikosti 110 m² v Plzeň

Zbrojnická, 301 37 Pilsen, Czechia

25 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Pronájem apartmánu, 110 m2, Plzeň, ul. Zbrojnická

Exkluzivně nabízíme pronájem apartmánu o dispozici 4+kk a o výměře 110 m 2 , který se nachází v hotelovém komplexu ve Zbrojnické ulici v centru Plzně. Vhodné pro zahraniční klientelu.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

4

Velikost

110 m²

Cena

25 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Cena za m²

227 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Zbrojnická, 301 37 Pilsen, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Plzeň

3 ložnice byt o velikosti 60.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 60 m²

Francouzská třída 1920/27, 326 00 Pilsen, Czechia

20 000 Kč / měsíc

5 ložnice byt o velikosti 78.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 5 ložnicemi o velikosti 78 m²

Manětínská, 323 34 Pilsen, Czechia

20 000 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 60.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 60 m²

Francouzská třída, 326 00 Pilsen, Czechia

20 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy