byt s 3 ložnicemi o velikosti 114 m² v Plzeň

Havlíčkova 855/21, 301 00 Pilsen, Czechia

20 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

TAURUM reality Pronájem bytu 3+kk s balkonem Havlíčkova ulice, Plzeň - Realitní kancelář

Představujeme k pronájmu prostorný byt o dispozici 3+kk s balkonem. Byt se nachází v ulici Havlíčkova 855/21 v Plzni (Jižní Předměstí). Má celkovou užitnou plochu 98 m2, nachází se umístěný v 1. patře cihlového domu. Je částečně vybavený – lednice, trouba, mikrovlnka, myčka, digestoř, indukční varná deska, skříně. Vytápění a ohřev vody zajišťuje plynový kotel. K bytu patří balkon (směřující na severní stranu do zahrady). Z důvodu rekonstrukce bytu (cca před 6 lety) majitel preferuje nekuřáky. Zvířata majiteli nevadí. Majitel nabízí i možnost nabití elektromobilu přímo před nemovitostí (na domluvě). Náklady: Pravidelné platby: nájemné 20.000, Kč měsíčně (splatné vždy do 20. dne dopředu na následující měsíc), záloha na služby 1.000,Kč měsíčně za 1. osobu, + 500,Kč za každou další osobu (splatné vždy do 20. dne dopředu na následující měsíc) zálohy na elektrickou energii a plyn (převádí se na nájemníka). Jednorázové platby na začátku: vratná kauce 40.000,Kč, poplatek realitní kanceláři 20.000,Kč + DPH = 24.200,Kč celkem, nájemné na první měsíc. Pokud hledáte bydlení v prostorném bytě hned u centra Plzně, se skvělou dostupností i na okraj města, může být pro Vás tento byt ideální volbou. Mgr. Miroslava Kokošková TAURUM reality

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

114 m²

Cena

20 000 Kč

Cena za m²

175 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Havlíčkova 855/21, 301 00 Pilsen, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Plzeň

3 ložnice byt o velikosti 64.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 64 m²

Úslavská, 304 97 Pilsen, Czechia

16 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 62.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 62 m²

Klatovská třída, 301 00 Pilsen, Czechia

16 000 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 58.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 58 m²

Krajní, 318 00 Pilsen, Czechia

16 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy