byt s 2 ložnicemi o velikosti 52 m² v Praha

Zikova 522/3, 160 00 Prague, Czechia

19 900 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Byt 2+kk 52 m 2 , Praha 6 Dejvice, Zikova ul.

Dům je po rekonstrukci, zateplený, má nová okna, kamerový systém a k dispozici je i velká zahrada za domem ve vnitrobloku. Přesná adresa: Zikova 522/3, Praha 6 - Dejvice Dispozice: kuchyňský kout v chodbě, dva samostatné pokoje do ulice, koupelna s vanou, toaleta a komora Velikost: 52,4 m2 Patro: 2. patro/ 3. nadzemní podlaží Zařízení: nezařízený nábytkem Spotřebiče: plynový sporák, plynová trouba, lednice s mrazákem, pračka Vytápění: plynové Ohřev vody: boiler Internet: zařizuje si nájemce sám Nejbližší MHD: tramvaj i metro Dejvická Orientace: sever do ulice Nájemné: 19900,- Poplatky: záloha 1500,-/ měsíc za 1-2 osoby, převod elektřiny a plynu (topení a vaření) na nájemce Kauce: 20000,- Provize: 19900,- včetně DPH Parkování: na ulici, modré zóny Začátek nájmu: ihned Podmínky nájmu: smlouva na 1 rok s možností prodloužení, dlouhodobý pronájem; Speciální požadavky: Podmínkou pronájmu je aktuální potvrzení o bezdlužnosti dostupné na Czech pointu

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

52 m²

Cena

19 900 Kč

Cena za m²

383 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Zikova 522/3, 160 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice byt o velikosti 28.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 28 m²

Bartoškova, 101 00 Prague, Czechia

15 990 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 31.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 31 m²

Želetická, 155 21 Prague, Czechia

15 990 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 30.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 30 m²

Žižkov, Praha 3, Czech Republic

15 990 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy