Zveřejněno dnes

byt s 1 ložnicí o velikosti 30 m² v Praha

Žižkov, Praha 3, Czech Republic

15 990 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 01-07-2026

Pronájem bytu 1+kk 30m²

Pronájem, Byt 1+kk, 30 m², Praha 3 - Žižkov, ul. Pod Lipami Vzhledem ke zvýšené poptávce o námi nabízené nemovitosti prosíme všechny vážné zájemce, aby nás pro rychlé vyřízení Nabízíme k podnájmu zařízený byt 1+kk o výměře 30 m², který se nachází v 7. podlaží cihlového domu v ulici Pod Lipami na pražském Žižkově. Jde o nástavbu na původním domě, což bytu zajišťuje dostatek klidu i soukromí. Budova je udržovaná a lokalita nabízí příjemné bydlení s rychlým spojením do centra města. Interiér je částečně vybaven. Kuchyňská linka disponuje elektrickou varnou deskou, troubou a lednicí s mrazákem, na kterou navazuje barový pult se židlemi. V hlavní místnosti najdete rozkládací pohovku, přičemž další úložné prostory v podobě botníku a skříněk jsou v předsíni. Koupelna je vybavena sprchovým koutem a toaletou, okna jsou navíc osazena venkovními žaluziemi. Okolí ulice Pod Lipami patří k velmi oblíbeným částem Žižkova, zejména díky blízkosti parku Židovské pece a vrchu Vítkov, které jsou ideální pro relaxaci. V bezprostřední blízkosti najdete kompletní občanskou vybavenost včetně obchodů, lékáren a restaurací. Dopravní dostupnost je výborná – tramvajová zastávka Chmelnice i autobusové spoje vás dopraví na metro nebo přímo do centra Prahy během několika minut. Byt je k nastěhování od 01. 07. 2026. Uvádíme energetickou náročnost G – jelikož nemáme doloženo PENB. Bydlete se Stálým Nájmem. ️ Stalo se vám někdy, že pronajímatel neměl čas se Vám věnovat? S námi se to nestane – jsme vám k dispozici každý všední den od 9 do 17 hodin. Zajistíme převody energií, pojištění, vyúčtování a když se něco přihodí společně to vyřešíme. I když jen potřebujete poradit nebo si ujasnit nějaký detail - jsme tu pro Vás.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

30 m²

Cena

15 990 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

01-07-2026

Zařízené

Ano

Cena za m²

533 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Žižkov, Praha 3, Czech Republic

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice byt o velikosti 20.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 20 m²

Štúrova, 140 21 Prague, Czechia

12 800 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 26.43 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 26 m²

Štúrova, 140 21 Prague, Czechia

12 800 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 20.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 20 m²

Krč, Praha 4, Czech Republic

12 800 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy