5 rooms apartment of 88m² in Pilsen

Manětínská, 323 34 Pilsen, Czechia

19 000 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Pronájem prostorného bytu 4+1 s lodžií, 88 m2, Plzeň Bolevec

Nabízím k pronájmu prostorný byt o dispozici 4+1 s užitnou plochou 88 m 2 , který se nachází ve 4. nadzemním podlaží panelového bezbariérového domu v klidné části Plzně – Bolevec, v ulici Manětínská. Byt je velmi dobře dispozičně řešený a nabízí dostatek prostoru pro pohodlné bydlení. Díky své dispozici je vhodný jak pro rodinu, tak i pro skupinu studentů, kteří hledají společné bydlení s dostatkem soukromí. Součástí je také prostorná lodžie o velikosti 7,46 m 2 , která nabízí místo pro ranní kávu nebo odpočinek. Obývací pokoj a ložnice jsou orientovány na jihovýchod, takže jsou krásně prosvětlené ranním sluncem. Další pokoje a kuchyně směřují na jihozápad, což zajišťuje dostatek světla i v odpoledních hodinách. Velkou výhodou je také to, že ve třech pokojích je k dispozici připojení na televizi a internet. Dům má energetickou náročnost třídy C, takže provoz bytu je úsporný. Lokalita patří mezi velmi oblíbené. V docházkové vzdálenosti najdete obchody, restaurace, lékárnu, poštu, školy i školky. Výborná je také dopravní dostupnost díky zastávkám MHD v blízkosti domu. Milovníci přírody ocení nedaleké Bolevecké rybníky, které jsou ideálním místem pro procházky, sport i relax. Měsíční nájemné, energie a zálohy na služby 22 300 Kč (elektrika a plyn se převádí na nájemníka) Vratná kauce 19 000 Kč Provize RK 22 990 Kč (vč. DPH) Pokud hledáte prostorné bydlení v lokalitě, kde máte vše potřebné doslova pár kroků od domu, může být tento byt skvělou volbou. Těším se na vás při prohlídkách.

Property type

apartment

Rooms

5

Size

88 m²

Price

19 000 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Price per m²

216 Kč

Map

The listing is located at Manětínská, 323 34 Pilsen, Czechia

Loading map