1 room house of 248m² in Ostrava

Edisonova, 700 30 Ostrava, Czechia

30 000 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Pronájem domu 248m² s pozemkem 100m²

Pronájem rodinného domu, ulice Edisonova, Ostrava - Hrabůvka. Ve výhradním zastoupení majitele, nabízíme k pronájmu rodinný dům na ulici Edisonova, v Ostravě - Hrabůvce. V této vyhledávané lokalitě naleznete dokonalou oázu klidu, soukromí a přitom přímou dostupnost k veškerým občanským vybavenostem. Zastavěná plocha tohoto prostorného domu o dvou nadzemních podlažích činí 124m², užitná 248m² a přilehlá okrasná zahrada o výměře 100m². Na zahradě se nachází technické zázemí/kůlna a skleník. Dominantou je biotop - zahradní jezírko, určeno k chovu ryb, či pěstování vodních rostlin. První podlaží sestává ze zádveří, vstupní haly, technické místnosti/prádelny, garážového stání s elektrickými rolovacími vraty a prostorné místnosti s francouzským oknem do zahrady. Schodištěm vstupujeme do centrální části domu, prvního nadzemního podlaží, které je tvořeno otevřeným obývacím prostorem a přilehlou kuchyní se spotřebiči (myčka, indukční varná deska, digestoř a elektrická trouba). Na patře se dále nachází tři průchozí pokoje, dvě koupelny se sprchovými kouty a toalety. Ze středového pokoje je přímý vstup na zastřešenou terasu a točité schodiště do zahrady. Dům je vytápěn novým plynovým kotlem. Měsíční nájemné činí 30 000 Kč + služby, elektřina a plyn / tyto náklady jsou odvislé od počtu osob a činí, při obsazenosti pětičlennou rodinou, cca 6 500 Kč. Vratná kauce ve výši 60 000 Kč + provize zprostředkovateli 30 000 Kč Nemovitost je vhodná jak k soukromým účelům-bydlení, tak komerčním-sídlo firmy. Majitelé nemovitosti upřednostňují zájemce s kladným vztahem k péči o zahradu, domácí mazlíčci jsou vítáni. Pro více informací, či osobní prohlídku, nás neváhejte

Property type

house

Rooms

1

Size

248 m²

Price

30 000 Kč

Price per m²

121 Kč

Map

The listing is located at Edisonova, 700 30 Ostrava, Czechia

Loading map