3 rooms apartment of 77m² in Prague

Barunčina 2126/5b, 143 00 Prague, Czechia

37 300 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Pronájem bytu 3+kk 77 m2, Praha

Nabízíme k pronájmu prostorný a světlý byt o dispozici 3+kk a podlahové ploše 77.8 m 2 , který se nachází v bytovém domě v atraktivní lokalitě Praha 4 – Modřany, ulice Barunčina 2126/5b. Byt je čerstvě po rekonstrukci, a nabízí tak moderní, čisté a komfortní bydlení bez nutnosti dalších úprav. Dispozice 3+kk poskytuje dostatek prostoru pro pohodlné bydlení páru, rodiny i nájemců, kteří hledají větší byt s praktickým uspořádáním. Velkou výhodou je také komora, která nabízí praktický úložný prostor přímo k bytu. Lokalita Praha 4 – Modřany je vyhledávaná díky příjemnému okolí, dostatku zeleně, kompletní občanské vybavenosti a velmi dobré dopravní dostupnosti. V blízkosti se nachází obchody, restaurace, školy, školky, služby i zastávky MHD, které zajišťují pohodlné spojení do centra i dalších částí Prahy. Měsíční nájemné: 37.300 Kč Měsíční zálohy na bydlení: 4.000 Kč Kauce: 75.000 Kč Provize RK: 37.300 Kč + 21 % DPH Pronajímatel si vyhrazuje právo výběru nájemce dle svého rozhodnutí.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

77 m²

Price

37 300 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

New build

Yes

Price per m²

484 Kč

Map

The listing is located at Barunčina 2126/5b, 143 00 Prague, Czechia

Loading map