3 rooms apartment of 70m² in Kaplice

Na Vyhlídce 516, 382 41 Kaplice, Czechia

13 000 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Pronájem bytu 3+1 s balkónem v Kaplici

Nabízíme k pronájmu zrekonstruovaný byt 3+1 s balkónem ve 4. patře bez výtahu v bytovém domě v ulici Na Vyhlídce v Kaplici v těsné blízkosti obchodu PENNY. V bytě jsou 3 pokoje, z toho jeden průchozí, kuchyně s jídelnou a vstupem na balkón, vybavena kuchyňskou linkou s elektrickým sporákem, dále chodba a koupelna s vanou a toaletou. K bytu je k dispozici sklep a kolárna. Nájemné 13.000,–Kč měsíčně + 4.100,–Kč zálohy na vodu, topení a osvětlení společných prostor. Elektřina se převádí na nájemníka. Kauce 30.000,–Kč, rezervační poplatek realitní kanceláři 17.100,–Kč. Celkem 64.200,– Byt je volný od

Property type

apartment

Rooms

3

Size

70 m²

Price

13 000 Kč

Price per m²

186 Kč

Map

The listing is located at Na Vyhlídce 516, 382 41 Kaplice, Czechia

Loading map