4 rooms apartment of 82m² in Prague

Sokolovská, 186 00 Prague, Czechia

26 000 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-05-2026

Pronájem bytu 3+1 82m²

Pěkný byt 3+1, Praha 8, ul. Sokolovská Pronájem příjemného bytu 3+1, 82 m², umístěného v přízemí činžovního domu. Dispozice bytu – prostorná předsíň, 3xložnice (samostatné vstupy), samostatná kuchyně s vybavenou kuchyňskou linkou, koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC. Kuchyňská linka je vybavena sklokeramickou varnou deskou, elektrickou troubou, digestoří, myčkou nádobí a je zde místo pro pračku. Byt je nezařízený. Vytápění a ohřev vody plynovým kotlem. Kuchyně a jeden pokoj jsou situovány do ulice, zbylé dva pokoje jsou situovány do vnitrobloku. Vynikající dopravní spojení do centra, v docházkové vzdálenosti veškerá občanská vybavenost, park. Byt je k dispozici ihned. Vhodné pro rodiny, možné spolubydlení studentů (3 osoby). Měsíční poplatky za služby činí 700,- Kč/osobu, elektřina a plyn je hrazena nájemcem (odhad cca Kč/měs). Je požadována kauce ve výši dvou měsíčních nájmů.

Property type

apartment

Rooms

4

Size

82 m²

Price

26 000 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

01-05-2026

Furnished

Yes

New build

Yes

Family unit

Yes

Price per m²

317 Kč

Map

The listing is located at Sokolovská, 186 00 Prague, Czechia

Loading map