Listed yesterday

3 rooms apartment of 5m² in Prague

Na Záhonech, 141 00 Prague, Czechia

20 900 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Světlý byt 2+1 s lodžiií, po rekonsturkci, 52,5 m2 + 6,5 m2 lodžie, 5.p, Praha 4 - Michle

exkluzivně pronájem nezařízeného bytu 2+1 (52,5 m) s lodžií (6,5 m) v 5.patře panelového domu v Praze 4 – Michle, pouze 5 minut pěšky od metra C – Kačerov, ulice Na Záhonech. Byt je volný ihned k nastěhování, prohlídka je již možná. Tento byt nyní prošel rekonstrukcí – nové podlahy, malby, dveře vstupní a interiérové, kuchyně vč. spotřebičů, žaluzie na oknech. Dispozice bytu 2+1 (52,5 m) tvoří: obývací pokoj (17,7 m) se vstupem na lodžii (6,5 m), ložnice (12,5 m) s vestavěnou šatní skříní, chodba (5,3 m) s vestavěnou šatní skříní (1,6 m), samostatná kuchyně (11 m), zděná koupelna s vanou (3,4 m) a samostatné WC (1 m). Kuchyně je vybavena varnou deskou, digestoří, vestavěnou troubou a lednicí. Byt je nezařízen nábytkem, vybavení na foto je pouze ilustrační. Služby jsou vč. elektriky, tepla a vody – plně vyúčtovatelné, elektroměr se hlásí na nájemce. Majitel nabízí stabilní a dlouhodobý pronájem, s možností prodlužování, kauce je nájem + služby. Zvíře – pes / kočka se řeší individuálně. Byt je velmi dobře umístěný, orientace jih a východ, za domem je mnoho zeleně, uprostřed domů je menší dětské hřiště ulice je klidná. Autobusová zastávka je 3 minuty pěšky od domu, metro C – Kačerov 15 minut pěšky. Velmi doporučuji všem, kteří hledají by 2+1 s lodžií v klidní části Prahy 4 – Michle. Parkování je bez problému před domem, jsou zde modré zóny, v bytě lze mít trvalé bydliště. Ev. číslo: 656210.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

5 m²

Price

20 900 Kč

Price per m²

4180 Kč

Map

The listing is located at Na Záhonech, 141 00 Prague, Czechia

Loading map