4 rooms apartment of 72m² in Chodov

1. máje, 357 35 Chodov, Czechia

12 000 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Pronájem bytu 3+1 72m²

Pronájem 3+1,1. máje, Chodov Nabízíme k pronájmu bytovou jednotku 3+1, v ulici 1. máje v Chodově. Bytová jenotka je v dobře udržovaném stavu. Byt sestává z předsíně , kuchyně a tří pokojů. K jednomu z pokojů náleží lodžie. Koupelna disponuje vanou. Užitná plocha činí 72 m² včetně sklepa. Měsíční nájmené je stanoveno na 12.000,-Kč, zálohy za služby pro 3 osoby dle platného evidenčního listu byly stanoveny na 7.800,-Kč. Majitel požaduje jistinu 25.000,-Kč. Zprostředkobání nájmu a právní servis 12.000,-Kč. Byt bude volný k nastěhování od , prohlídky jsou možné již nyní.

Property type

apartment

Rooms

4

Size

72 m²

Price

12 000 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Price per m²

167 Kč

Map

The listing is located at 1. máje, 357 35 Chodov, Czechia

Loading map