4 rooms apartment of 72m² in Prague

Počernická, 108 00 Prague, Czechia

24 120 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Pronájem bytu 3+1 72m²

Pronájem bytu 3+1 72 m² Nabízíme k dlouhodobému pronájmu útulný byt o dispozici 3+1 a výměře 72 m². Jedná se o nově zrekonstruovaný byt v 1. NP panelového domu v žádané lokalitě Prahy 10 v ulici Počernická. Dispozici bytu tvoří vstupní chodbička 7m², dva neprůchozí pokoje 13,98 a 16,73m², obývací pokoj 22,51m², kuchyň 8,89m², koupelna 2,1m² s vanou a samostatné WC 0,92m². Okno kuchyně a menšího pokoje je orientováno do vnitrobloku – sever, okno obývacího pokoje a druhého pokoje do ulice – jih. Byt bude vybaven kuchyňskou linkou s indukční deskou na vaření a el. troubou, v lince je prostor pro umístění myčky, myčka, lednice a pračka nejsou součástí bytu, přívod na pračku je v koupelně. K bytu náleží sklepní kóje 2,2m². Zúčtovatelné poplatky za byt činí cca 4.607Kč/měs. + elektřina cca 2.000Kč/měs., elektřina bude převedena na nájemce. Výše poplatků bude upravena dle počtu osob. Byt nabízí moderní a pohodlné bydlení v klidné lokalitě s dobrým spojením do centra. Malešice jsou vyhledávanou částí obce díky klidnému prostředí a výborné dostupnosti. V blízkosti domu se nachází autobusová zastávka. V okolí je veškerá občanská vybavenost, včetně škol, obchodů a sportovních zařízení. Díky nově budované trase tramvaje, tak brzy bude cestováni ještě pohodlnější. Byt je k nastěhovánídle domluvy. V současné chvíli byla dokončena rekonstrukce, bude ještě dodána zadní deska kuchyně. Pro více informací nás neváhejte

Property type

apartment

Rooms

4

Size

72 m²

Price

24 120 Kč

Price per m²

335 Kč

Map

The listing is located at Počernická, 108 00 Prague, Czechia

Loading map