Nová Ves, Sokolov District, Czechia
8 500 Kč / month
Pronájem bytu 3+1 s balkonem, Nová Ves u Sokolova Nabízíme k pronájmu prostorný a světlý byt o dispozici 3+1 s balkonem a celkové výměře 59 m², doplněný o praktickou komoru. Byt se nachází v 1. patře udržovaného panelového domu bez výtahu, v klidné a zelení obklopené obci Nová Ves u Sokolova. Z oken se nabízí příjemný výhled do vnitrobloku. Byt je v původním, avšak dobře udržovaném stavu a je připraven k okamžitému nastěhování. Nabízí dostatek prostoru pro pohodlné bydlení a možnost úprav dle dohody s majitelem. Dům prošel kompletní revitalizací – je zateplen, má novou fasádu, bezpečnostní vstupní dveře na čip, kamerový systém, nové společné prostory i poštovní schránky. Vytápění a ohřev vody zajišťuje centrální kotel na pelety s automatickým podáváním, doplněný o solární panely, což přispívá k příznivým provozním nákladům. Lokalita nabízí klidné bydlení s dostatkem zeleně a dobrou občanskou vybaveností. V docházkové vzdálenosti se nachází obchod s potravinami, dětské hřiště, obecní úřad i autobusová zastávka s přímým spojením do Sokolova a okolí. Parkování je bezproblémové přímo před domem. Byt je vhodný jak pro rodinu, tak i pro jednotlivce hledající klidné bydlení. Požadujeme slušné a solventní zájemce o dlouhodobý pronájem. Pro více informací nebo domluvení prohlídky nás neváhejte
Pronájem bytu 3+1 s balkonem, Nová Ves u Sokolova Nabízíme k pronájmu prostorný a světlý byt o dispozici 3+1 s balkonem a celkové výměře 59 m², doplněný o praktickou komoru. Byt se nachází v 1. patře udržovaného panelového domu bez výtahu, v klidné a zelení obklopené obci Nová Ves u Sokolova. Z oken se nabízí příjemný výhled do vnitrobloku. Byt je v původním, avšak dobře udržovaném stavu a je připraven k okamžitému nastěhování. Nabízí dostatek prostoru pro pohodlné bydlení a možnost úprav dle dohody s majitelem. Dům prošel kompletní revitalizací – je zateplen, má novou fasádu, bezpečnostní vstupní dveře na čip, kamerový systém, nové společné prostory i poštovní schránky.
Vytápění a ohřev vody zajišťuje centrální kotel na pelety s automatickým podáváním, doplněný o solární panely, což přispívá k příznivým provozním nákladům. Lokalita nabízí klidné bydlení s dostatkem zeleně a dobrou občanskou vybaveností. V docházkové vzdálenosti se nachází obchod s potravinami, dětské hřiště, obecní úřad i autobusová zastávka s přímým spojením do Sokolova a okolí. Parkování je bezproblémové přímo před domem. Byt je vhodný jak pro rodinu, tak i pro jednotlivce hledající klidné bydlení. Požadujeme slušné a solventní zájemce o dlouhodobý pronájem. Pro více informací nebo domluvení prohlídky nás neváhejte
Property type
apartment
Rooms
4
Size
59 m²
Price
8 500 Kč
Rental period
Unlimited
Available from
15-05-2026
Elevator
Yes
Balcony
Yes
Parking
Yes
Price per m²
144 Kč
The listing is located at Nová Ves, Sokolov District, Czechia
Loading map