3 rooms apartment of 31m² in Přerov

Gen. Fajtla, 750 02 Přerov, Czechia

7 500 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Pronájem bytu 2+1 na ul. Gen. Fajtla v Přerově

Z pověření klienta nabízí realitní kancelář k pronájmu novou bytovou jednotku 2+1 o výměře 39 m 2 , která se nachází v I. NP zrekonstruovaného bytovému domu na ul. Gen. Fajtla v Přerově. Bytová jednotka je orientovaná na severo-východ a situačně je byt řešen vstup se zádveřím, vlevo koupelna s vanou a WC, vpravo kuchyň s kuchyňskou linkou, dřezem s baterií a elektrickým vařičem. Dále následují dva vedle sebe situované pokoje. Podlahy jsou kryté plovoucími podlahami a keramickou dlažbou. Vytápění bytu je zajištěno elektrickými přímotopy, ohřev vody zajištěn el. bojlerem. Měsíční nájem je ve výši 7.500,- Kč + zálohy na plnění spojená s užívání bytové jednotky jsou ve výši 3.500,- Kč. Kauce je ve výši 15.000,- Kč a provize pro RK je 7.500,- Kč. Občanská vybavenost v dosahu bytového domu. V případě zájmu

Property type

apartment

Rooms

3

Size

31 m²

Price

7 500 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Price per m²

242 Kč

Map

The listing is located at Gen. Fajtla, 750 02 Přerov, Czechia

Loading map