3 rooms apartment of 84m² in Hradec Králové

Masarykovo náměstí, 500 02 Hradec Králové, Czechia

18 500 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: 01-06-2026

Pronájem bytu 2+1 84m²

Pronájem pěkného bytu 2+1 po rekonstrukci Masarykovo náměstí, HK Nabízíme k pronájmu pěkný prostorný byt 2+1 po celkové rekonstrukci v centru Hradce Králové na Masarykově náměstí. Byt se nachází v prvním patře. Celková výměra je cca 84 m². Dispozice: chodba, samostatné WC, koupelna, 2 prostorné pokoje (cca 28 m² a cca 27 m²), kuchyň s jídelnou a komora. Byt je po celkové rekonstrukci: koupelna, WC, podlahy, nové topení včetně radiátorů (plynový kotel na topení + ohřev vody), rozvody elektřiny, vody a odpadů. V koupelně a na WC je podlahové topení. V bytě je kuchyňská linka, sporák se sklokeramickou varnou deskou, digestoř, lednička a mikrovlnná trouba. Dále je zde šatní skříň a pračka, jinak je nezařízen. Byt nabízí příjemné bydlení v centru města. Nájemné činí 18.500,- Kč/měsíc. Elektřinu a plyn si nájemce nahlásí na sebe. Zálohy na vodu + úklid a osvětlení chodby činí 700,- Kč/měsíc/osoba. Požadována kauce (jistota) ve výši 25.000 Kč. Provize RK ve výši jednoho nájmu. Volný od června.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

84 m²

Price

18 500 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

01-06-2026

New build

Yes

Price per m²

220 Kč

Map

The listing is located at Masarykovo náměstí, 500 02 Hradec Králové, Czechia

Loading map