3 rooms apartment of 65m² in Duchcov

Osecká, 419 01 Duchcov, Czechia

9 950 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: 09-04-2026

Pronájem bytu 2+1 65m²

Pronájem bytu 2+1, Osecká , Duchcov. Hledáte pohodlné a pěkné bydlení v Duchcově? Máme pro vás skvělou nabídku – atraktivní byt 2+1 po rekonstrukci v klidné části Duchcova. Celková plocha bytu je 65,32 m². Byt se skládá z kuchyně s kuchyňským koutem, obývací pokoj s balkonem, ložnice, koupelny se sprchovým koutem a WC. Interiér bytu je bez nábytku. Byt prošel rekonstrukcí v r. 2025 nová kuchyně, podlahy, koupelna a WC. Nabídka je vhodná pro všechny, kdo se chtějí ihned nastěhovat. Bytový dům je napojen na veřejný vodovod, kanalizaci a je vybaven ústředním topením na dálku. Lokalita nabízí výbornou občanskou vybavenost a dostupnost. Jsou zde školy, školky, obchody, ale i zeleň a parky zajišťují všestranné pohodlí pro každodenní život. Dopravní spojení do ostatních částí Duchcova je rovněž velmi dobré. Tento byt představuje ideální možnost pro ty, kteří hledají pohodlné bydlení v klidné lokalitě s dobrou dostupností do centra města. Neváhejte nás Podmínky: Nájem 9.950,-Kč + služby podle počtu osob v bytě Provize 7.500,-Kč Kauce 6.000,-Kč

Property type

apartment

Rooms

3

Size

65 m²

Price

9 950 Kč

Rental period

Unlimited

Available from

09-04-2026

Rural

Yes

Balcony

Yes

Price per m²

153 Kč

Map

The listing is located at Osecká, 419 01 Duchcov, Czechia

Loading map