3 rooms apartment of 55m² in Karviná

Na Kopci, 734 01 Karviná, Czechia

11 200 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Pronájem bytu 2+1 55m²

Pronájem bytu v os. vl. 2+1+balkon/55m² na ul. Na Kopci, Karviná - Mizerov Hledáte bydlení po celkové rekonstrukci na klidném místě? Nabízíme Vám pronájem bytu v osobním vlastnictví o velikosti 2+1+balkon/55m² na ul. Na Kopci v Karviné - Mizerov. Byt se nachází ve 2. nadzemním podlaží v panelovém domě po celkové revitalizaci bez výtahu. Dům je v energetické třídě - C. Byt právě prošel celkovou moderní rekonstrukcí, při které se vyzdilo bytové jádro, provedla se nová elektroinstalace v mědi, koupelna s vanou obložena keramickým obkladem, wc zvlášť. Na míru řešena kuchyňská linka včetně sklokeramické varné desky, digestoře, horkovzdušné trouby. Prostor na připojení pračky je v koupelně. Na zemi je položena plovoucí podlaha a dlažba. Tento byt má několik výhod: jedna z nich je lokalita, která nabízí možnost procházet kolem vodní nádrže Pískovna, relaxování, venčení svých mazlíčku, rybaření. Dále pak patro, ve kterém je byt umístěný - 1. patro je tak akorát, jedna z dalších výhod je balkon a prostorné samostatné pokoje. Balkon je orientován na jižní stranu s výhledem do zeleně a je přístupný z obývacího pokoje. Nájemné činí 11.200,- plus služby 2.300,-Kč pro 1os, celkem tedy 13.500,-Kč bez zálohy na elektřinu - tu si nájemník přepíše na sebe. Za každou další osobu je + 1.000,-Kč na zálohovou platbu do vody, Kauce činí 2 nájemné se službama, poplatek Rk 1x nájem + Dph. Volné od července 2026. V blízkém okolí se nachází školka, škola, potraviny Hruška, MHD, možnost parkování u domu. Pro domluvení prohlídky či poskytnutí více informací mi prosím volejte či pište.

Property type

apartment

Rooms

3

Size

55 m²

Price

11 200 Kč

Price per m²

204 Kč

Map

The listing is located at Na Kopci, 734 01 Karviná, Czechia

Loading map