2 rooms apartment of 45m² in Prague

Tankovna, Sokolovská, 186 00 Prague, Czechia

29 900 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

PRODÁNO. Pronájem zařízeného bytu 2+kk, 45 m2, na Karlínském náměstí, Praha 8

PRODÁNO. Zařízený, klidný byt 2+kk, 45 m 2 , ve druhém patře zrekonstruované historické pětipatrové budovy s výtahem, přímo naproti Karlínskému náměstí v nové a rychle se rozvíjející čtvrti Karlín. Byt je moderně vybaven všemi spotřebiči a stylovým nábytkem ve skandinávském designu. Skládá se z útulného pokoje s kuchyní, ložnicí a koupelny se záchodem. V kuchyni je indukční varná deska, mikrovlnka, myčka nádobí, pračka, lednice. Z kuchyně se dostanete do ložnici s manželskou postelí a rozkládací pohovkou. Ložnice bude dovybavena skříní a má vlastní koupelnu se sprchou a toaletou. Celý byt je orientovaný do klidného vnitrobloku. V bytě je ústřední topení, termostat. Byt se nachází ve velice žádané lokalitě Karlín, skoro v centru Prahy. Hned u domu je tramvajová zastávka Karlínské náměstí (2 min. na autobusového nádraží Florenc, 5 min. na Náměstí Republiky, 10 min. na Václavského náměstí). Metro Křižíkova a obchody Billa, Albert, Rossmann jsou vzdálené 5 min. pěšky od domu. Karlínské náměstí má parkovou úpravu se vzrostlou zelení, kterou doplňuje dětské hřiště a fontána. Lokalita poskytuje velké množství kaváren a restaurací a je ideální na procházky a sportování podél řeky Vltavy. Služby včetně energie a internetu činí 3.150 Kč./ měs. K dispozici od . Energetická náročnost budovy: G (nebyla sdělena majitelem) Evidenční číslo: ANK0016 Stav objektu: po rekonstrukci Užitná plocha: 45,0 m 2 Vlastnictví: Osobní Budova: cihlová Podlaží: 2. z 6 Energetická náročnost: G

Property type

apartment

Rooms

2

Size

45 m²

Price

29 900 Kč

Price per m²

664 Kč

Map

The listing is located at Tankovna, Sokolovská, 186 00 Prague, Czechia

Loading map