4 rooms apartment of 110m² in Prague

Nad Vavrouškou 696/25, 181 00 Prague, Czechia

49 450 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

PRODÁNO Pronájem bytu 4kk, terasa, sklep, parkovací místo, Troja - Nad Vavrouškou

PRODÁNO Pronájem zcela nově zrenovovaného moderního slunného, jihozápadně orientovaného bytu 4kk (110,5m 2 ) + šatna a sklípek s velkou terasou (14,25m 2 ) s krásnými výhledy do zeleně, umístěného ve 1. podlaží bytového domu s výtahem, parkovacím místem a sklepem zahrnutém v ceně nájmu, nacházejícího se v klidné rezidenční čtvrti obklopené zelení - Velká skála s možností dalšího parkování před domem. Příjemná a klidná rezidenční lokalita s kompletní občanskou vybaveností v pěší vzdálenosti a mimořádně krásnou přírodou s okouzlujícími výhledy na panorama Prahy. Dispozici bytu 4kk tvoří otevřený koncept prostorné obývacího pokoje s přímým výstupem terasu, kuchyň s jídelním posezením, velkým oknem s překrásnými výhledy na zeleň, tři ložnice, dvě koupelny, vstupní hala, komora umístěna na patře bytové jednotky. Vnitřní terasa s letním posezením. K dispozici parkovací místo, které jsou součástí ceny nájmu a možnost umístění kol, kočárku ve společných prostorách domu v přízemí. Kompletní nové vybavení zahrnuje vybavenou kuchyňskou linku se spotřebiči (pračka, myčka, sušička), dřevěné podlahy, nová plastová okna, nové záclony a závěsy. Designové osvětlení v celém bytě, pohovka, jídelní stůl, židle, šatní skříně - vybavení odpovídá fotodokumentaci nabídky. Výborná dostupnost s centrem v minutové vzdálenosti autobusové spojení s několikadenními i nočními spoji, stanice metra Kobylisy (C) 5 min jízdy busem. Lokalita vyniká dosahem krásné přírody plná zeleně a nádherných výhledů na Prahu, v pěším dosahu veškerá kompletní občanská vybavenost. Jen 5 minut chůze od domu aquacentrum Šutka. 10 minut pěší chůzí základní a mateřská škola. Zálohové poplatky 6500,- včetně topení, spotřeba teplé a studené vody, parkování v suterénu domu, odpadky, úklid společných prostor, společná energie. Evidenční číslo: HMA1961 Stav objektu: velmi dobrý Užitná plocha: 110,5 m 2 Vlastnictví: Osobní Budova: cihlová Podlaží: 1. z 4 Sklep: 4,0 m 2 Energetická náročnost: D

Property type

apartment

Rooms

4

Size

110 m²

Price

49 450 Kč

Price per m²

450 Kč

Map

The listing is located at Nad Vavrouškou 696/25, 181 00 Prague, Czechia

Loading map