2 rooms apartment of 60m² in Prague

Křižíkova 23/48b, 186 00 Prague, Czechia

25 500 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

PRODÁNO. Pronájem bytu 2+kk, 60 m2, v ul. Křižíkova, Karlín, Praha 8

PRODÁNO. Zařízený byt po částečné rekonstrukci o dispozici 2+kk a výměře 60 m² se nachází ve druhém patře pětipatrové budovy ve vnitrobloku na ulici Křižíkova, pouhých pár minut chůze od stanice metra Křižíkova, v srdci oblíbené čtvrti Karlín, Praha 8. Byt je kompletně vybaven spotřebiči a nábytkem v moderním skandinávském stylu. Skládá se z předsíně, útulného obývacího pokoje s novou kuchyňskou linkou, ložnici s manželskou postelí, malé komory, koupelny s vanou a samostatné toalety. Mezi vybavení patří televize, pračka, nová lednice s mrazákem, nový elektrický sporák, trouba, myčka nádobí, pracovní stůl, rozkládací pohovka a veškerý nábytek uvedený na fotografiích. Celý byt je orientován do klidného vnitrobloku z obou stran. Topení je zajištěno lokálním elektrickým topením. Budova se nachází ve velice žádané lokalitě Karlín, skoro v centru Prahy. Hned u domu je stanice metra a tramvajová zastávka Křižíkova (pár min. na autobusové nádraží Florenc, 5 min. na Václavské náměstí). Obchod s potraviny Albert je také hned u domu, nedaleko jsou další obchody Billa a Lidl, Rossmann. Lokalita je ideální na procházky a sportování: Karlínské náměstí, Lyčkovo náměstí, park Kaizlovy sady, velké množství kaváren a restaurací, Rohanské nábřeží a cyklostezka podél řeky Vltavy. Poplatky činí 1750 Kč/měsíc pro 2 osoby, elektřina se převádí na nájemce. K dispozici od . Energetická náročnost budovy: G (nebyla sdělena majitelem). Evidenční číslo: ANK0094 Stav objektu: dobrý Užitná plocha: 60,0 m 2 Vlastnictví: Osobní Budova: smíšená Podlaží: 3. z 5 Energetická náročnost: G

Property type

apartment

Rooms

2

Size

60 m²

Price

25 500 Kč

Price per m²

425 Kč

Map

The listing is located at Křižíkova 23/48b, 186 00 Prague, Czechia

Loading map