náměstí Václava Vacka 1673/17, 708 00 Ostrava, Czechia
14 950 Kč / month
Pěkný byt 3+1 na okraji Poruby - dostupný od 30. 06. 2026 Vítám vás v bytě 3 + 1, ul. náměstí Václava Vacka 1673/17, Ostrava-Poruba k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. Byt se nachází v 7. patře bytového domu s novými výtahy, prošel rozsáhlou rekonstrukcí a je ve stavu uvedeném na fotkách. V kuchyni, v předsíni a v pokojích jsou plovoucí podlahy. Byt krásně prosluní balkón, který najdeme v kuchyni orientován na jih. Koupelna a WC rovněž prochází rekonstrukcí. V kuchyni je moderní rohová kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči včetně myčky. Ve službách nejsou zahrnuty zálohy na energie. Byt je ideální zejména pro rodiny s dětmi hledající pěkné bydlení v okrajové části města. Digitální připojení TV a internet je řešeno pomocí služeb společnosti PODA. Na ulici Václava Vacka budete bydlet v blízkosti veškeré občanské vybavenosti i MHD. Nedaleké lesy vybízejí k výletům, cyklistice či houbaření. Okolí domu je upravené, před domem je možnost parkování. Byt je možno pronajmout kompletně vybaven pro rodinu 2+2. Těším se na prohlídku
Pěkný byt 3+1 na okraji Poruby - dostupný od 30. 06. 2026 Vítám vás v bytě 3 + 1, ul. náměstí Václava Vacka 1673/17, Ostrava-Poruba k dlouhodobému pronájmu s možností trvalého pobytu. Byt se nachází v 7. patře bytového domu s novými výtahy, prošel rozsáhlou rekonstrukcí a je ve stavu uvedeném na fotkách. V kuchyni, v předsíni a v pokojích jsou plovoucí podlahy. Byt krásně prosluní balkón, který najdeme v kuchyni orientován na jih. Koupelna a WC rovněž prochází rekonstrukcí. V kuchyni je moderní rohová kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči včetně myčky.
Ve službách nejsou zahrnuty zálohy na energie. Byt je ideální zejména pro rodiny s dětmi hledající pěkné bydlení v okrajové části města. Digitální připojení TV a internet je řešeno pomocí služeb společnosti PODA. Na ulici Václava Vacka budete bydlet v blízkosti veškeré občanské vybavenosti i MHD. Nedaleké lesy vybízejí k výletům, cyklistice či houbaření. Okolí domu je upravené, před domem je možnost parkování. Byt je možno pronajmout kompletně vybaven pro rodinu 2+2. Těším se na prohlídku
Property type
apartment
Rooms
4
Size
66 m²
Price
14 950 Kč
Rental period
Unlimited
Available from
30-06-2026
Price per m²
227 Kč
The listing is located at náměstí Václava Vacka 1673/17, 708 00 Ostrava, Czechia
Loading map