2 rooms apartment of 75m² in Prague

Washingtonova 1622/9, 110 00 Prague, Czechia

4 290 € / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

New & Peaceful Flat in the Heart of Prague 3103

🅿️ Parkování na požádání (placené, mimo areál) 🌟 Stylový moderní apartmán přímo na Václavském náměstí! 👥 Ideální až pro 7 hostů. - Nabízí 2 pohodlné ložnice 🛏️🛏️, plně vybavenou kuchyň 🍳 a elegantní design ✨. 📍 Ideální pro objevování Prahy – historické památky 🏰, restaurace 🍽️ i noční život 🌃 máte na dosah. Užijte si jedinečnou atmosféru centra města v pohodlí a stylu! 💫 Prostor Tento stylový apartmán nabízí 2 plně vybavené ložnice s pohodlnou postelí, koupelnu, prostorný a elegantní obývací pokoj s rozkládací pohovkou a moderní kuchyni se vším, co potřebujete. Každý detail je pečlivě navržen tak, aby zajistil maximální pohodlí. Ubytování je plně vybaveno vším, co hosté mohou potřebovat pro perfektní pobyt v Praze. - základní potřeby (káva, čaj, sůl, cukr, olej) - Vybavení (ručníky, čisté ložní prádlo, mýdlo, fén, pračka se saponátem, žehlicí prkno a žehlička, sušák na prádlo) - Internet zdarma - Plně vybavená kuchyň včetně kávovaru - Plně vybavená Koupelna - Prostorný obývací pokoj s kuchyní a jídelním koutem a dvě ložnice. Pohovku lze v případě potřeby přeměnit na dvojlůžko pro ubytování více hostů. Přístup pro hosty Celý apartmán je výhradně pro naše hosty a zajišťuje naprosté soukromí. Během svého pobytu si můžete plně užívat a využívat všechny pokoje. Další věci, které stojí za zmínku 🚭 Kouření v apartmánu je přísně zakázáno. Jakýkoli důkaz o kouření bude penalizován poplatkem 100 €. V případě ztráty klíčů od apartmánu si vyhrazujeme právo účtovat poplatek ve výši 100 EUR za veškeré vzniklé komplikace. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás

Property type

apartment

Rooms

2

Size

75 m²

Price

4 290 €

Price per m²

57 €

Map

The listing is located at Washingtonova 1622/9, 110 00 Prague, Czechia

Loading map