1 room apartment of 44m² in Prague

Tusarova 1564/57, 170 00 Prague, Czechia

2 717 € / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

NEW Modern, River View APT near Prague City Center

Objevte tento nově postavený moderní apartmán v živé čtvrti Praha 7. Jeho vynikající poloha je ideální pro nově příchozí, protože umožňuje snadný přístup k nesčetným místním restauracím, kavárnám, barům, obchodům, hospodám, turistickým cílům, nebo také fitness cetru. Apartmán je ideální pro ubytování až 4 hostů a pro příjemný pobyt zahrnuje bezplatný internet a přístup k Netflixu. Tento apartmán poskytuje návštěvníkům klidný, pohodlný a moderní pobyt. Apartmán je prostorný, má jednu ložnici a koupelnu a rozsáhlými okny do něj proniká dostatek přirozeného světla. Jeho aktualizovaný interiér, čerstvě postavený, spojuje útulný nábytek s příjemnou atmosférou a vytváří ideální prostředí pro odpočinek a regeneraci. -Základní vybavení (káva, čaj, sůl, cukr, olej) -potřeby (ručníky, čisté ložní prádlo, mýdlo, fén, pračka s pracími prostředky, žehlicí prkno a žehlička, sušák na prádlo) -Bezplatný internet a Netflix -Plně vybavená kuchyň včetně kávovaru a toustovače -Zcela nová koupelna s oddělenou toaletou -V obývacím pokoji je pracovní prostor pro maximální pohodlí při práci z domova. Přístup pro hosty Celý apartmán je výhradně pro naše hosty a zajišťuje naprosté soukromí. Během svého pobytu si můžete plně užívat a využívat všechny pokoje. Další věci, které stojí za zmínku 🚭 Kouření v apartmánu je přísně zakázáno. Jakýkoli důkaz o kouření bude penalizován poplatkem 100 €. V případě ztráty klíčů od apartmánu si vyhrazujeme právo účtovat poplatek ve výši 100 EUR za veškeré vzniklé komplikace. Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte nás

Property type

apartment

Rooms

1

Size

44 m²

Price

2 717 €

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

New build

Yes

Price per m²

62 €

Map

The listing is located at Tusarova 1564/57, 170 00 Prague, Czechia

Loading map