5 rooms apartment of 60m² in Chomutov

V Alejích 2291/28, 430 03 Chomutov, Czechia

14 900 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Nájem hezkého bytu 2+1 v bližším centru Chomutova, ulice V Alejích, nedaleko hypermarketu Globus

Nájem hezkého bytu 2+1 v bližším centru Chomutova, ulice V Alejích, nedaleko hypermarketu Globus. Zajímavý byt je částečně vybaven, byt určen k dlouhodobému nájmu. Vhodné pro solidní a solventní nájemce. Byt je umístěn v řadovém objektu, v klidné části města. Celá nemovitost vkusně zrekonstruována, za domem se nachází krásná, udržovaná zahrada lze využívat, veřejné parkování před domem. Byt je zajímavě dispozičně řešen, je přístupný z centrálního schodiště. V domě naprostý klid, čisto, ticho. Byt splňuje veškeré požadavky na slušné a moderní bydlení nedaleko centra města s dobrou dostupností. Vše v docházkové vzdálenosti – obchody, úřady, banka, restaurace, BUS, vlak. Napojeno na veškeré IS, vytápění plynovým kotlem. byt č. 2, umístěn v 1. patře, 60 m2, částečně vybaven, Dispozice bytu: vstup, kuchyň + jídelna + lodžie, obývací pokoj, ložnice, WC, koupelna Vhodné jako firemní či sportovní byt. Byt volný od 1.1. 2026 Doba nájmu: určitá 1 rok, s dalším prodloužením Počet osob: max. 3 Výše nájmu: 14.900, Kč Energie: cca 4.000, Kč Kauce: 2x nájemné Provize RK: 1x nájemné Třída energetické náročnosti budovy: G

Property type

apartment

Rooms

5

Size

60 m²

Price

14 900 Kč

Price per m²

248 Kč

Map

The listing is located at V Alejích 2291/28, 430 03 Chomutov, Czechia

Loading map