2 rooms apartment of 64m² in Prague

Ramonova 3491/10, 100 00 Prague, Czechia

39 000 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

luxusně vybavené 2+kk, 64m2, 2 parkovací místa, v novostavbě Hagibor

Rádi bychom Vám představili k dlouhodobému nájmu zcela nový, luxusně vybavený apartmán o dispozici 2+kk, 64 m2, ve výrazném moderním reprezentativním designu, jež je situován ve 3. patře novostavby projektu Hagibor - Gama od společnosti Crestyl. Součástí bytu je též prostorná terasa o velikosti 6 m² poskytující ideální prostor pro relaxaci... Celý byt vybaven stylovým nábytkem na míru od společnosti HANÁK včetně vestavěných skříní s dostatkem úložného prostoru. V obývacím pokoji na stěně 65" palcová Oled televize a Hi-Fi sestava se skvěle hrajícími reproduktory Bowers and Wilkins. V ložnici se nachází další Oled TV o velikosti 55". Kuchyňská linka s veškerými spotřebiči včetně potřebného vybavení (sklenice, talíře, hrnce atd.). Podlahové vytápění, optický kabel k řipojení Vodafone - v ceně. Byt je k pronájmu za částku 39 000 Kč měsíčně + služby, vratná kauce ve výši 2 měájmů, provize rk činí 1 měájemné + DPH. Dalším významným plusem je možnost vyhrazeného parkování, zajištěno až pro dva automobily - poplatek za pronájem činí 2,500 Kč za jedno stání. Využívání prostorného sklepa v suterénu budovy přímo u pakovacího stání - již zahrnuto v ceně. V přízemí domu recepce s ostrahou 24/7. Projekt Hagibor nabízí moderní městské bydlení s důrazem na zeleň a kvalitní infrastrukturu. V docházkové vzdálenosti najdete kompletní občanskou vybavenost, fakultní nemocnici Královské Vinohrady, obchody, kavárny a nákupní centra, sportovní a kulturní vyžití. Výborná dopravní dostupnost zajišťuje rychlé spojení do centra Prahy.. Pokud Vás byt zaujal, neváhejte nás

Property type

apartment

Rooms

2

Size

64 m²

Price

39 000 Kč

Price per m²

609 Kč

Map

The listing is located at Ramonova 3491/10, 100 00 Prague, Czechia

Loading map