1 room apartment of 169m² in Prague

Havelská, 110 00 Prague, Czechia

51 500 Kč / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Havelská, Staré Město - Praha 1 | Pronájem, Byt 1+kk, 169 m²

Stylový byt s neopakovatelnou atmosférou. Nabízíme k pronájmu plně zařízený podkrovní byt s otevřenou dispozicí a elegantní směsí nábytku a vybavení, situovaný ve 4. patře udržovaného bytového domu s výtahem v romantické, stromy lemované ulici na Starém Městě. Dům se nachází na půl cesty mezi Václavským a Staroměstským náměstím, pouhých pár minut chůze od stanice metra Můstek, v lokalitě s plnou vybaveností a službami v bezprostředním dosahu. Prostorný otevřený interiér tvoří plně vybavený kuchyňský kout, jídelní a obývací část s krbem , ložnice oddělená závěsem, pracovní kout, komora, koupelna s masážním sprchovým koutem, toaletou, bidetem, podlahovým topením a vestavěnými skříněmi a velká úložná / technická komora. Byt je vybaven kvalitními materiály a spotřebiči (Bang & Olufsen, Gaggenau atd.). Prostorný otevřený interiér tvoří plně vybavený kuchyňský kout, jídelní a obývací část s krbem , ložnice oddělená závěsem, pracovní kout, komora, koupelna s masážním sprchovým koutem, toaletou, bidetem, podlahovým topením a vestavěnými skříněmi a velká úložná / technická komora. Byt je vybaven kvalitními materiály a spotřebiči (Bang & Olufsen, Gaggenau atd.). Masivní dřevěné podlahy , dlažba, obložení z originálních italských dlaždic, vysoké stropy, trámoví, bezpečnostní vstupní dveře, plynový kotel, pračka, sušička, myčka, elektrická varná deska s grilem, TV, videotelefon, 2 klimatizační jednotky.

Property type

apartment

Rooms

1

Size

169 m²

Price

51 500 Kč

Price per m²

305 Kč

Map

The listing is located at Havelská, 110 00 Prague, Czechia

Loading map