1 room apartment of 20m² in Prague

Víta Nejedlého 666/18, 130 00 Prague, Czechia

1 674 € / month

Rental period: Unlimited
Available from: ASAP

Byt 1kk k pronájmu na Pražském Žižkově (#4)

Tato nově-zrekonstruovaná garsonka nabízí vše, co pro svůj pobyt budete potřebovat. Dvě postele s pohodlnými matracemi, prostorná šatní skříň, jídelní stůl, plně vybavený kuchyňský kout a samostatná koupelna s toaletou. Byt se nachází na Praze 3, konkrétně v městské části Žižkov. Vyznačuje se vynikající dostupností ať už do centra, nebo příměstských lokalit. Tramvajové zastávka je vzdálena jen čtyři minuty pěšky a v okolí se nachází veškeré sociální vybavení. Pradelna (v budově) pristupná pro všechny nájemníky (zdarma)

Property type

apartment

Rooms

1

Size

20 m²

Price

1 674 €

Rental period

Unlimited

Available from

ASAP

Furnished

Yes

Price per m²

84 €

Map

The listing is located at Víta Nejedlého 666/18, 130 00 Prague, Czechia

Loading map