byt s 1 ložnicí o velikosti 47 m² v Praha

Elišky Krásnohorské 123/6, 110 00 Prague, Czechia

5 922 € / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Zlatý klenot Starého města - byt 2kk s výtahem

Překrásný kompletně vybavený designový byt ve zlatých tónech 2kk v srdci Starého města pražského s výtahem. Byt se nachází v těsném sousedství ulice Pařížské a přímo v centru Starého města (Josefov) v docházkové vzdálenosti 3 minuty od MHD. Butikové doplňky, eklektická výzdoba, parketová a mramorová podlaha, bohaté textury a motivy, originální designové prvky. Zlatočerná ložnice lákající nejen k odpočinku a zlatobílá mozaiková koupelna pro chvíle pohody. V ceně Netflix, internet (WIFI). K vybavení patří: TV, myčka, pračka, lednice, trouba, rychlovarná konvice, kávovar, žehlička, fén, kompletně vybavená kuchyně (nádobí, příbory, sklenice, atd.) a ložnice (povlečení, lůžkoviny, ručníky). Dále byt disponuje detektorem kouře, detektorem oxidu uhelnatého a hasicím přístrojem. Okna jsou do klidného vnitrobloku, můžete tedy zažít nerušený a klidný pobyt.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

47 m²

Cena

5 922 €

Cena za m²

126 €

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Elišky Krásnohorské 123/6, 110 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

2 ložnice byt o velikosti 97.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 97 m²

Bloomest Smart Laundry, Dušní, 115 72 Prague, Czechia

4 877 € / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 90.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 90 m²

Soukenická 1091/16, 110 00 Prague, Czechia

4 929 € / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 80.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 80 m²

Ve Smečkách 1920/27, 110 00 Prague, Czechia

4 932 € / měsíc

Nejhledanější pronájmy