byt s 1 ložnicí o velikosti 45 m² v Praha

Mr. Parkit Dlážděná, Dlážděná, 116 47 Prague, Czechia

2 549 € / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Zcela nový bijou byt v centru města

Tento zbrusu nový bijou byt byl dokončen teprve nedávno. Nachází se v samém centru Prahy 1 - Nové Město. Byt se skládá z 1 ložnice, obývacího pokoje s propojenou kuchyní, koupelny a předsíně. Obývací pokoj je vybaven pohodlným posezením (pohovku lze rozložit na přistýlku) a smart TV, na pokoj navazuje plně vybavená kuchyň s jídelním koutem. V ložnici je manželská postel, inteligentní TV, vlastní koupelna se sprchovým koutem a WC. V ložnici je také šatní skříň. Skvělá poloha v centru města. Václavské náměstí je 10 minut chůze, náměstí Republiky 5 minut chůze. Všechny prostředky veřejné dopravy - metro, tramvaje, autobusy a vlaky - jsou vzdálené 2 minuty chůze.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

45 m²

Cena

2 549 €

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Novostavba

Ano

Cena za m²

57 €

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Mr. Parkit Dlážděná, Dlážděná, 116 47 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice byt o velikosti 51.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 51 m²

Olgy Havlové 2931/41, 130 00 Prague, Czechia

2 044 € / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 28.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 28 m²

Veletržní 290/42, 170 00 Prague, Czechia

2 044 € / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 40.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 40 m²

Víta Nejedlého 506/11, 130 00 Prague, Czechia

2 061 € / měsíc

Nejhledanější pronájmy