Zveřejněno dnes
Týmlova, 101 01 Prague, Czechia
13 800 Kč / měsíc
pronájem velmi pěkného a útulného bytu po kompletní rekonstrukci ve zrekonstruovaném činžovním domě v klidné ulici Týmlova. Byt je nezařízený (jen kuchyňská linka s varnou deskou), v bytě jsou nové rozvody (elektroinstalace, voda), na podlaze je dlažba a nové lino, koupelna je se sprchovým koutem, je spojená s WC a je s el. sušákem na ručníky. Okna jsou plastová, nové interiérové dveře, k vytápění slouží elektrické přímotopy na sníženou sazbu, ohřev vody je el. bojlerem. Výhled je do zeleně-parku. Kuchyňský kout je s oknem a je oddělený od pokoje. Jedná se o lokalitu s veškerou občanskou vybaveností (drobné obchody a služby, restaurace, supermarket) v blízkém okolí a bezprostřední blízkostí parku. Výborná dopravní dostupnost (pět minut chůze k zastávce tramvají i autobusů jedoucích v krátkých intervalech do centra a ke všem linkám metra). Byt je vhodný pro max. dvě osoby bez koček a psů, přednost mají nekuřáci. Vratná kauce je ve výši jednoho a půl nájmu. V případě zájmu o prohlídku bytu mně neváhejte
pronájem velmi pěkného a útulného bytu po kompletní rekonstrukci ve zrekonstruovaném činžovním domě v klidné ulici Týmlova. Byt je nezařízený (jen kuchyňská linka s varnou deskou), v bytě jsou nové rozvody (elektroinstalace, voda), na podlaze je dlažba a nové lino, koupelna je se sprchovým koutem, je spojená s WC a je s el. sušákem na ručníky. Okna jsou plastová, nové interiérové dveře, k vytápění slouží elektrické přímotopy na sníženou sazbu, ohřev vody je el. bojlerem. Výhled je do zeleně-parku. Kuchyňský kout je s oknem a je oddělený od pokoje.
Jedná se o lokalitu s veškerou občanskou vybaveností (drobné obchody a služby, restaurace, supermarket) v blízkém okolí a bezprostřední blízkostí parku. Výborná dopravní dostupnost (pět minut chůze k zastávce tramvají i autobusů jedoucích v krátkých intervalech do centra a ke všem linkám metra). Byt je vhodný pro max. dvě osoby bez koček a psů, přednost mají nekuřáci. Vratná kauce je ve výši jednoho a půl nájmu. V případě zájmu o prohlídku bytu mně neváhejte
Typ nemovitosti
byt
Pokoje
1
Velikost
23 m²
Cena
13 800 Kč
Doba pronájmu
Na dobu neurčitou
K dispozici od
Ihned
Zařízené
Ano
Cena za m²
600 Kč
Inzerát se nachází na adrese Týmlova, 101 01 Prague, Czechia
Načítání mapy
Související nabídky, Praha