byt s 1 ložnicí o velikosti 28 m² v Praha

Bílkova 869/12, 110 00 Prague, Czechia

33 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Útulné studio s balkonem v srdci historického centra Prahy.

Město: Praha Lokalita: Praha 1 Čtvrť: Josefov P1 Plocha: 28 mq Kc 33000 /Měsíc Útulné studio s balkonem v srdci historického centra Prahy. Nabízíme krásné útulné studio po kompletní rekonstrukci, s balkonem do ul. Bílkova. K dispozici satelitní TV a wifi internetové připojení. Postel je řešena ve vyvýšeném patře nad kuchyňský koutem, který je plně vybaven. Studio je umístěno ve 3. patře historické budovy, jen pár kroků od Staroměstského náměstí s proslulým Orlojem a radnicí. Ulice Bílkova, ve které se garsoniéra nachází, je velmi klidná a nabízí hned několik výborných restaurací a protíná známou luxusní ulici módy Pařížskou.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

28 m²

Cena

33 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Balkon

Ano

Cena za m²

1179 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Bílkova 869/12, 110 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice byt o velikosti 37.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 37 m²

V Háji, 170 04 Prague, Czechia

26 490 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 61.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 61 m²

Horáčkova, 140 63 Prague, Czechia

26 490 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 37.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 37 m²

Nurmiho, 102 00 Prague, Czechia

26 499 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy