byt s 2 ložnicemi o velikosti 120 m² v Praha

Náprstkova 276/2, 110 00 Prague, Czechia

6 918 € / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Unikátní apartmán s přímým výhledem na hrad!

Přímý výhled na hrad z Vaší ložnice je jen jedním ze superlativů tohoto apartmánu. Luxusní, nový, neotřelý a moderně pojatý designérský koncept propojený s uchováním dobových elementů při této briliantní rekonstrukci, bohatých textur a jen top materiálů naleznete spojené v tomto unikátním apartmánu. Zlaté štuky připomínající královskou historii této lokality Vás ohromí, barevná kombinace břidlicově šedé a kouřově růžové Vás nadchne. K vybavení patří: TV, myčka, pračka, lednice, trouba, rychlovarná konvice, kávovar, žehlička, fén, kompletně vybavená kuchyně (nádobí, příbory, sklenice, atd.) a ložnice (povlečení, lůžkoviny, ručníky). Dále byt disponuje detektorem kouře, detektorem oxidu uhelnatého a hasicím přístrojem. Okna jsou do klidné ulice, pár kroků od nábřeží, můžete tedy zažít nerušený a klidný pobyt.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

120 m²

Cena

6 918 €

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Novostavba

Ano

Cena za m²

58 €

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Náprstkova 276/2, 110 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

2 ložnice byt o velikosti 90.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 90 m²

Soukenická 1091/16, 110 00 Prague, Czechia

5 545 € / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 136.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 136 m²

Betlémská 262/10, 110 00 Prague, Czechia

5 596 € / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 130.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 130 m²

Michalská 970/20, 110 00 Prague, Czechia

5 616 € / měsíc

Nejhledanější pronájmy