byt s 2 ložnicemi o velikosti 69 m² v Brno

třída Generála Píky 2057/3, 613 00 Brno, Czechia

33 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

třída Generála Píky, Brno - Brno-město | Pronájem, Byt 2+kk, 79 m²

Nabízíme k pronájmu nový, světlý, nadstandardně provedený, nezařízený byt s balkonem, lodžií a dechberoucím panoramatickým výhledem na metropoli. Byt se nachází v 15.NP prestižní novostavby v projektu Nad Arboretem na třídě Generála Píky ve vyhledávané rezidenční čtvrti Brno-Černá Pole. Lokalita vyniká bezprostřední blízkostí zeleně, skvělou dostupností do centra města i kompletní občanskou vybaveností v nejbližším okolí. Interiér tvoří vzdušný obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, samostatná ložnice, elegantní a nadstandardně vybavená koupelna, oddělená toaleta a vstupní chodba. Byt disponuje dvěma venkovními plochami – balkonem a lodžií , které díky umístění v 15.NP nabízejí naprosté soukromí a neopakovatelné výhledy do okolí. Interiér tvoří vzdušný obývací pokoj s plně vybaveným kuchyňským koutem, samostatná ložnice, elegantní a nadstandardně vybavená koupelna, oddělená toaleta a vstupní chodba. Byt disponuje dvěma venkovními plochami – balkonem a lodžií , které díky umístění v 15.NP nabízejí naprosté soukromí a neopakovatelné výhledy do okolí. Klimatizace , vinylové podlahy, velkoformátové obklady, špičková kuchyňská linka s prémiovými spotřebiči, nadstandardní sanita, velkoplošná okna, bezpečnostní vstupní dveře, centrální podlahové vytápění, myčka. Součástí nájmu je 1 garážové parkovací stání přímo v budově.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

69 m²

Cena

33 000 Kč

Cena za m²

478 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese třída Generála Píky 2057/3, 613 00 Brno, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Brno

3 ložnice byt o velikosti 50.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 50 m²

Dornych, 601 69 Brno, Czechia

26 490 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 78.03 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 78 m²

Dornych, 601 69 Brno, Czechia

26 490 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 76.14 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 76 m²

Kumpoštova, 612 00 Brno, Czechia

26 500 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy