byt s 4 ložnicemi o velikosti 74 m² v Praha

Pískovcová, 190 00 Prague, Czechia

21 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Světlé 3+1 s lodžií u metra Prosek

Nabízíme Vám k dlouhodobému pronájmu světlý byt 3+1 (66,5 m2) + lodžie (6,9m2) v 6. patře kompletě zrekonstruovaného panelového bytu v žádané lokalitě pražského Proseka, jednu minutu od metra Prosek. Byt má k dispozici kuchyňskou linku včetně spotřebičů, má nové podlahy, je čerstvě vymalován, byt jinak bez nábytku. K dispozici lodžie.Výborná dopravní dostupnost i veškerá občanská vybavenost v přímém okolí. Určeno k dlouhodobému pronájmu pro nekuřáku bez domácích zvířat. Doporučujeme prohlídku.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

4

Velikost

74 m²

Cena

21 000 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Cena za m²

284 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Pískovcová, 190 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

Nové
3 ložnice byt o velikosti 55.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 55 m²

Hošťálkova, 169 00 Prague, Czechia

16 900 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 54.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 54 m²

Poděbradská, 194 00 Prague, Czechia

16 990 Kč / měsíc

3 ložnice byt o velikosti 45.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 3 ložnicemi o velikosti 45 m²

Žižkov, Praha 3, Czech Republic

17 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy