byt s 1 ložnicí o velikosti 88 m² v Praha

Štěpánská 629/59, 110 00 Prague, Czechia

5 162 € / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Stylový klidný byt v centru Prahy

Stylový, prostorný a klidný apartmán v centru Prahy s výhledem na Pražský hrad. Byt je velmi tichý, protože všechna okna směřují do vnitrobloku. Nachází se v blízkosti všech významných památek - je hned vedle známé pražské pasáže Lucerna. Byt je vzdálen 1 minutu od Václavského náměstí a 8 minut chůze od Staroměstského náměstí. V pěší vzdálenosti je vše. V Praze jsem vyrostl, žiji zde a rád vám poskytnu několik místních tipů a triků.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

88 m²

Cena

5 162 €

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Cena za m²

59 €

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Štěpánská 629/59, 110 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

2 ložnice byt o velikosti 101.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 101 m²

Dlouhá 727/39, 110 00 Prague, Czechia

4 233 € / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 91.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 91 m²

U Pergamenky 1455/11, 170 00 Prague, Czechia

4 249 € / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 94.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 94 m²

unnamed road, 180 48 Prague, Czechia

4 262 € / měsíc

Nejhledanější pronájmy