garsonka s 1 ložnicí o velikosti 16 m² v Praha

Čestmírova 363/1, 140 00 Prague, Czechia

21 900 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Studio apartment to rent on Čestmírova

DISCLAIMER: By clicking the contact button, you will be able to get in touch with the property manager partner and to rent your home 100% online.This studio apartment is to rent on Čestmírova. The property is on the 2nd floor of a building without an elevator.

Typ nemovitosti

garsonka

Pokoje

1

Velikost

16 m²

Cena

21 900 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Výtah

Ano

Cena za m²

1369 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Čestmírova 363/1, 140 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

Vzorový obrázek

byt s 1 ložnicí o velikosti 39 m²

unnamed road, 110 00 Prague, Czechia

17 550 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 40.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 40 m²

Koštířova, 141 00 Prague, Czechia

17 550 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 24.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 24 m²

Salačova, 104 00 Prague, Czechia

17 600 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy

Garsonka (16.0 m²) k pronájmu v Praha (Čestmírova 363/1, 140 00 Prague, Czechia) – rentola.cz