garsonka s 1 ložnicí o velikosti 41 m² v Praha

Mečislavova 223/8, 140 00 Prague, Czechia

23 900 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Studio apartment for rent on Čestmírova, Prague

DISCLAIMER: By clicking the contact button, you will be able to get in touch with the property manager partner and to rent your home 100% online.Furnished studio apartment for rent on Čestmírova. The property is located between the ground floor and the 1st floor of a building without an elevator. Important: - We haven’t visited this place... yet. We send Homecheckers to visit every apartment on Spotahome, so come back soon for a guided tour plus 360° and HD photos.

Typ nemovitosti

garsonka

Pokoje

1

Velikost

41 m²

Cena

23 900 Kč

Cena za m²

583 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Mečislavova 223/8, 140 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice byt o velikosti 32.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 32 m²

Poděbradská, 194 00 Prague, Czechia

19 190 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 34.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 34 m²

Na Proutcích, 149 00 Prague, Czechia

19 200 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 38.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 38 m²

Zubní pohotovost Praha, Nepilova 903/3, 190 00 Prague, Czechia

19 200 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy