garsonka s 1 ložnicí o velikosti 30 m² v Praha

Barvířská 2061/3, 110 00 Prague, Czechia

2 958 € / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Studio 30m2, Klimentská - Praha 1

Studio 30m2 je plně vybavené pro krátkodobý i střednědobý pronájem (kuchyňský kout, Tv sat, Free wi-fi ). Nachází se ve zvýšeném přízemí budovy z roku 1930, okna do klidné ulice Klimentská, 10 minut pěšky na Staroměstského náměstí , 20 minut pěšky na Karlův Most a 15 minut pěšky na Václavské náměstí. Apartmán se nachází 5-15 minut chůze od všech nejzajímavějších pražských center a nachází se ve velmi klidné ulici.

Typ nemovitosti

garsonka

Pokoje

1

Velikost

30 m²

Cena

2 958 €

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Cena za m²

99 €

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Barvířská 2061/3, 110 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice byt o velikosti 55.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 55 m²

Parléřova 535/21, 169 00 Prague, Czechia

2 373 € / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 40.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 40 m²

Mr. Parkit Dlážděná, Dlážděná, 116 47 Prague, Czechia

2 385 € / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 25.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 25 m²

Botas 66, Skořepka, 116 65 Prague, Czechia

2 396 € / měsíc

Nejhledanější pronájmy