byt s 2 ložnicemi o velikosti 71 m² v Praha

Praha 1, Czech Republic

29 385 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 01-04-2026

Štěpánská, Praha 1

Nabízíme k pronájmu elegantní byt 2+kk po rekonstrukci, umístěný ve vyhledávané lokalitě Praha 1, Nové Město, Štěpánská ulice. Tento atraktivní prostor o ploše 71 m² se nachází ve třetím patře cihlového domu s výtahem, který je umístěn v samém srdci historického Pražského centra. Byt je dispozičně řešen jako 2+kk, kde najdete dvě prostorné předsíně, velkou otevřenou obývací místnost společně s kompletně vybaveným kuchyňským a jídelním koutem, prostornou samostatnou ložnici a koupelnu s vanou a toaletou. Prostorná obývací místnost s kuchyňským koutem poskytuje dostatečný prostor pro pohodlí vašeho domova. Byt prošel v roce 2001 kompletní renovací, přičemž byly zachovány prvky klasické stavební architektury spojené s moderním bydlením a zvýšeným komfortem. Výška stropů 2,8 metru dodává interiéru vzdušnost a prostornost. Díky umístění na jižní straně je byt během dne krásně prosvětlený, cena pronájmu činí 29 385 Kč za měsíc a nezahrnuje poplatky a služby ve výši 3 195 Kč. Kauce byla stanovena na 59 026 Kč. K bytu lze pronajmout parkovací stání v suterénu budovy za příplatek. Z hlediska dopravní dostupnosti je lokalita výjimečná, nachází se v těsné blízkosti metra a tramvajových linek, což zajišťuje rychlý přístup do různých částí města. Okolní infrastruktura nabízí vše potřebné - obchody, restaurace, kavárny, divadla, kina a další kulturní a společenské instituce. Tento byt je ideální volbou pro ty, kteří hledají komfortní bydlení v centru Prahy s výbornou dostupností a veškerým komfortem městského života. Díky své poloze a vybavení je vhodný jak pro jednotlivce, tak pro páry, kteří ocení blízkost kulturního a společenského dění hlavního města. Byt je k dispozici k nastěhování podle dohody, pronájem je možný na minimální dobu jednoho roku. Budova, ve které se byt nachází, je po rekonstrukci a v perfektním stavu, což zajišťuje vysoký standard bydlení. Je určen především pro zahraniční klientelu, což potvrzuje i moderní vybavení a celková orientace bytu. Pro více informací nebo pro sjednání prohlídky, neváhejte

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

71 m²

Cena

29 385 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

01-04-2026

Zařízené

Ano

Výtah

Ano

Novostavba

Ano

Cena za m²

414 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Praha 1, Czech Republic

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

2 ložnice byt o velikosti 63.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 63 m²

Prosek, Praha 9, Czech Republic

23 600 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 34.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 34 m²

Adamova, 162 00 Prague, Czechia

23 600 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 62.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 62 m²

Jana Přibíka, 190 07 Prague, Czechia

23 700 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy