byt s 3 ložnicemi o velikosti 56 m² v Liberec

Liberec, Okres Liberec, Czech Republic

17 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

SLEVA: Pronájem 2+1, ul. Pražská, Liberec.

Kompletně zrekonstruovaný byt 2+1 s terasou v centru města, ul. Pražská, Liberec. TECHNICKÉ ATRIBY: 56 m 2 | 2 pokoje + kuchyň | 6. NP | terasa PŘÍSLUŠENSTVÍ | VYBAVENÍ: Vybavení: plastová - dvousklo, renovované interiérové dveře, parkety + nové vinylové podlahy, dlažba. Kuchyň: nová kuchyňská linka, sklokeramická varná deska + horkovzdušná trouba, digestoř . Koupelna po kompletní vkusné rekonstrukci - sprchový kout, závěsné wc, topný žebříček, umyvadlo, zrcadlová skříňka, přípojka na pračku. Jednotka vytápěna vlastním plynovým kotlem – náklady pod kontrolou . Nábytkem nevybaveno. INFORMACE K DOMU: Cihlová zástavba, nemovitost se nachází v samém centru města. Pražská ulice je hlavní pěší zónou Liberce. Nespornou výhodou je dostupnost všech služeb v docházkové vzdálenosti: nákupní galerie, restaurace, kavárny, pošta, divadlo či nemocnice. Volné IHNED. CENA: Nájemné: 17.000,- Kč. Služby: 1.250,- Kč + el. a plyn na nájemníka. Jistota: 30.000,- Kč + provize RK. DOPOORUČENÍ PRO SJEDNÁNÍ PROHLÍDKY: Do e-

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

3

Velikost

56 m²

Cena

17 000 Kč

Cena za m²

304 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Liberec, Okres Liberec, Czech Republic

Načítání mapy

Související inzerát ve městě Liberec

2 ložnice byt o velikosti 39.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 39 m²

Vratislavice nad Nisou, Liberecký, Czech Republic

14 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 65.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 65 m²

Barvířská, 460 02 nečleněný Liberec, Czechia

14 000 Kč / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 46.75 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 47 m²

Liberec, Okres Liberec, Czech Republic

15 000 Kč / měsíc

Prozkoumej vyhledávání pronájmů nemovitostí ve svém okolí