1 ložnice o velikosti 10 m² v Praha

unnamed road, 140 21 Prague, Czechia

19 900 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

Room in shared apartment in Praha 4

DISCLAIMER: By clicking the contact button, you will be able to get in touch with the property manager partner and to rent your home 100% online.

Typ nemovitosti

pokoj

Pokoje

1

Velikost

10 m²

Cena

19 900 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

Ihned

Cena za m²

1990 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese unnamed road, 140 21 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice pokoj o velikosti 10.0 m² - Útulný obytný prostor

1 ložnice o velikosti 10 m²

náměstí Kinských, 150 21 Prague, Czechia

16 200 Kč / měsíc

1 ložnice pokoj o velikosti 15.0 m² - Útulný obytný prostor

1 ložnice o velikosti 15 m²

Smíchov, Praha 5, Czech Republic

16 500 Kč / měsíc

1 ložnice pokoj o velikosti 31.97 m² - Útulný obytný prostor

1 ložnice o velikosti 32 m²

Jaurisova, 140 00 Prague, Czechia

16 900 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy