byt s 2 ložnicemi o velikosti 37 m² v Opava

náměstí Svaté Trojice 111/15, 746 01 Opava, Czechia

10 500 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

REZERVOVÁNO!!! Pronájem velmi pěkného bytu 2+kk ul. náměstí Svaté Trojice, Opava

Popis objektu REZERVOVÁNO!!! Nabízíme pronájem velmi pěkného bytu 2+kk ul. náměstí Svaté Trojice v Opavě. Byt se nachází v 1. patře cihlového domu bez výtahu a prošel kompletní a velmi zdařilou rekonstrukcí. Dispozice tvoří kuchyň propojená s obývací místností, samostatná neprůchozí ložnice, koupelna se sprchovým koutem, umyvadlem, toaletou a přípravou na pračku i sušičku a dále zádveří. V bytě je moderní kuchyňská linka vybavená indukční varnou deskou, vestavnou elektrickou troubou, myčkou nádobí, mikrovlnnou troubou, digestoří, lednicí s mrazákem a granitovým dřezem. Podlahy jsou vinylové, okna plastová se žaluziemi, interiérové dveře včetně zárubní jsou nové a v celém bytě je úsporné LED osvětlení. Součástí vybavení je také rekuperační jednotka. Vytápění i ohřev vody zajišťuje plynový kombinovaný kotel. Dům se nachází v uzavřeném dvoře a k dispozici je společná kolárna, byt nemá sklep. Ve dvoře je možné si pronajmout parkovací místo za 800 Kč měsíčně. V blízkosti domu se nachází škola, školka, park, koupaliště, dětské hřiště, MHD i možnost parkování před domem. Nájemné činí 10.500 Kč měsíčně, služby jsou cca 960 Kč dle počtu osob, spotřeba plynu cca 1.000 Kč a elektřiny cca 800 Kč. Elektřina i plyn se přepisují na nájemce. Kauce je ve výši dvou měsíčních nájmů a je vratná po ukončení nájmu. Provize RK činí 13.000 Kč včetně DPH. Nájemné se hradí vždy na daný měsíc. Prohlídka je možná po dohodě.

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

37 m²

Cena

10 500 Kč

Cena za m²

284 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese náměstí Svaté Trojice 111/15, 746 01 Opava, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Opava

1 ložnice byt o velikosti 38.59 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 39 m²

Edvarda Beneše 1015/10, 747 05 Opava, Czechia

8 500 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 39.79 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 40 m²

Ovocná 396/46, 746 01 Opava, Czechia

8 500 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 38.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 38 m²

Mírová 736/10, 746 01 Opava, Czechia

8 900 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy