byt s 1 ložnicí o velikosti 40 m² v Opava

Ovocná 396/46, 746 01 Opava, Czechia

8 500 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

REZERVOVÁNO!!! Pronájem pěkného bytu 1+1 se zahradou ul. Ovocná, Opava

Popis objektu REZERVOVÁNO!!! Nabízíme pronájem bytu 1+1 ul. Ovocná, Opava. Byt je situovaný do 1.NP cihlového domu bez výtahu. Byt je po celkové rekonstrukci: prostorná kuchyň s novou kuchyňskou linkou s elektrickou vestavnou varnou deskou a vestavnou elektrickou troubou, malá lednička. Zděná koupelna se sprchovacím koutem, přípravou na pračku a toaleta. Samostatný obývák. Plastová okna včetně žaluzií a sítí proti hmyzu. Nové plovoucí podlahy, nové interiérové a vstupní dveře. U domu je zahrada ke společnému užívání. Nájemné je 8.500,-Kč + služby cca 800,-Kč + spotřeba elektřiny cca 2-3000,-Kč. Elektřina se přepisuje na nájemníka. Provize RK jednorázově 11.500,-Kč včetně DPH. Majitelé požadují kauci ve výši dvou měsíčních nájmů, kauce je vratná po vystěhování. Nájemné se platí na daný měsíc. Prohlídka je dle dohody,

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

40 m²

Cena

8 500 Kč

Cena za m²

213 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Ovocná 396/46, 746 01 Opava, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Opava

1 ložnice byt o velikosti 28.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 28 m²

Na Pastvisku, 746 91 Opava, Czechia

7 300 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 32.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 32 m²

Nákladní, 746 91 Opava, Czechia

7 400 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 25.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 25 m²

Na Valech, 746 91 Opava, Czechia

7 500 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy