byt s 1 ložnicí o velikosti 29 m² v Praha

Vratislavova 17/38, 128 00 Prague, Czechia

20 000 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

REZERVACE. Podnájem bytu - Vratislavova, Praha 2 - Vyšehrad

REZERVACE. Nabízíme k podnájmu útulný a chytře řešený byt o dispozici 1+1 s plochou 29 m², situovaný v atraktivní lokalitě Prahy 4, v ulici Vratislavova, v bezprostřední blízkosti Vyšehrad. Byt se nachází v domě s výtahem a je ideální volbou pro jednotlivce či pár. Byt se skládá z obývacího pokoje s patrem na spaní (cca 2 × 2 m), koupelny s WC a samostatné kuchyně. V roce 2015 proběhla kompletní rekonstrukce bytu. Byt je kompletně zařízený nábytkem na míru a vybavený všemi moderními spotřebiči – lednicí, multifunkční troubou, indukční varnou deskou, myčkou nádobí a pračkou se sušičkou. Praktické úložné prostory zajišťují maximální využití prostoru. Vytápění je řešeno elektrickými přímotopy Sencor a nová špaletová okna poskytují optimální těsnost, výbornou izolaci a zároveň zachovávají elegantní historický vzhled bytu. Nájemné: 20 000 Kč / měsíc Zálohy na služby: 3 500 Kč / 1 osoba vč. elektřiny, internet na nájemce Vratná kauce Provize realitní kanceláři Preferujeme bez domácích mazlíčku a nekuřáky. Vyhledávaná lokalita přímo pod Vyšehrad nabízí ideální kombinaci klidného bydlení a městského života. V okolí se nachází kompletní občanská vybavenost – vyhlášené kavárny, restaurace, obchody, školy, školky i možnosti sportovního vyžití. Velkou výhodou je bezprostřední blízkost náplavky, která poskytuje prostor pro relaxaci i volnočasové aktivity. Výborná je také dopravní dostupnost – cca 7 minut chůze se nachází tramvajové zastávky Albertov a Výtoň, odkud je zajištěno přímé spojení do centra města. Na Václavské náměstí se dostanete přibližně za 10 minut tramvají. Evidenční číslo: TDV0026 Stav objektu: velmi dobrý Užitná plocha: 29,0 m 2 Vlastnictví: Osobní Budova: cihlová Podlaží: 3. Garáž: Ne Energetická náročnost: G

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

1

Velikost

29 m²

Cena

20 000 Kč

Cena za m²

690 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Vratislavova 17/38, 128 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

1 ložnice byt o velikosti 34.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 34 m²

Bratislavská, 149 00 Prague, Czechia

16 000 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 24.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 24 m²

Petrohradská, 101 00 Prague, Czechia

16 000 Kč / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 36.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 36 m²

Hnězdenská, 181 01 Prague, Czechia

16 000 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy

Byt (29.0 m²) k pronájmu v Praha (Vratislavova 17/38, 128 00 Prague, Czechia) – rentola.cz