byt s 2 ložnicemi o velikosti 86 m² v Praha

Rybná 685/16, 110 00 Prague, Czechia

4 384 € / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: Ihned

R23 Apartmán 3+1 na Starém Městě

Nabízíme moderní, unikátní, servisovaný byt k pronájmu v centru Prahy. Tento byt k pronájmu nabízí plně vybavenou kuchyň, dvě prostorné ložnice, velkou obývací místnost a prostornou koupelnu. BYT * CENTRum * TICHÁ ULICE * VYBAVENÁ KUCHYNĚ * ODVOZ NA LETIŠTĚ * INTERNET ZDARMA * SLUŽBY K DISPOZICI 24/7 * Byt je krásně navržen tak, aby odpovídal původnímu stylu budovy a zachoval kamenný styl vnitřních stěn. Je plně zařízený a má výhodnou polohu na Starém Městě v Praze. Apartmán se skládá z velkého obývacího pokoje s pohovkou k sezení, plně vybavené kuchyně a jídelny, dvou ložnic s manželskou postelí a jedné mramorové koupelny s vanou, sprchou a bidetem. Byt je vybaven všemi moderními spotřebiči včetně domácího kina, TV s plochou obrazovkou se SAT a vysokorychlostním WIFI. Plně vybavená kuchyň je vybavena veškerým nádobím, jídelním nádobím a všemi moderními spotřebiči a pračkou. SLUŽBY Abychom vám pomohli s vašimi prvními kroky v Praze, mohu pro vás zajistit vyzvednutí na letišti / vlaku / autobusovém nádraží, které je zdarma, pokud zůstanete na 14 nocí a více. Vezměte prosím na vědomí, že tato nabídka platí pouze pro cestu na apartmán. Provozujeme také služby recepce 24/7, abychom vám pomohli kdykoli během pobytu pomoci. Všechny naše rezidence jsou zařazeny mezi nejlepší místa k pobytu v Praze. Úklid je k dispozici za příplatek. Máte-li jakékoli další dotazy, neváhejte mě Klara

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

2

Velikost

86 m²

Cena

4 384 €

Cena za m²

51 €

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Rybná 685/16, 110 00 Prague, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Praha

2 ložnice byt o velikosti 90.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 90 m²

U Pergamenky 1455/11, 170 00 Prague, Czechia

3 529 € / měsíc

2 ložnice byt o velikosti 62.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 2 ložnicemi o velikosti 62 m²

La Bottega Bistroteka, Dlouhá 39/39, 110 00 Prague, Czechia

3 538 € / měsíc

1 ložnice byt o velikosti 46.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 1 ložnicí o velikosti 46 m²

1. Slovanské gymnázium, Masná, 110 05 Prague, Czechia

3 577 € / měsíc

Nejhledanější pronájmy