byt s 4 ložnicemi o velikosti 69 m² v Český Těšín

Okružní 1764/20, 737 01 Český Těšín, Czechia

12 550 Kč / měsíc

Doba pronájmu: na dobu neurčitou
K dispozici od: 28-05-2026

Prostorný byt v zatepleném a revitalizovaném domě s výtahem a balkónem - dostupný od 28. 05. 2026

Prostorný byt v zatepleném a revitalizovaném domě s výtahem a balkónem - dostupný od 28. 05. 2026 Nabízíme k dlouhodobému pronájmu světlý a prostorný byt o dispozici 3+1 na ulici Okružní 1764/20 v Českém Těšíně, s možností přihlášení k trvalému pobytu. Byt je ideální volbou pro rodinu nebo nájemníky, kteří hledají komfortní bydlení v centru města s kompletní občanskou vybaveností na dosah. Bytová jednotka prošla částečnou rekonstrukcí a zaujme především svou praktickou dispozicí, dostatkem prostoru a příjemnou světlostí. V celém bytě je nová elektroinstalace, která zajišťuje moderní a bezpečné bydlení. Dominantou bytu je kuchyně vybavená novou moderní kuchyňskou linkou s vestavěnými spotřebiči, která poskytuje dostatek prostoru pro vaření i každodenní rodinný život. Koupelna je rovněž po rekonstrukci a nabízí vanu, umyvadlo, nové obklady a dlažbu, přičemž toaleta je součástí koupelny. Celkové provedení interiéru působí čistě, vzdušně a umožňuje snadné zařízení dle vlastních představ. Dům se nachází v atraktivní lokalitě přímo v centru Českého Těšína. V bezprostředním okolí naleznete obchody, školy, školky, zdravotnická zařízení, restaurace i zastávky veřejné dopravy. Parkování je možné přímo před domem a upravené okolí domu přispívá k příjemnému bydlení. Tento byt představuje skvělou příležitost pro zájemce o pronájem bytu 3+1 v Českém Těšíně, kteří hledají prostorné bydlení v centru města s výbornou dostupností služeb a dlouhodobou perspektivou bydlení. Zálohy na služby počítány na 1 osobu, každá další + 860,- a nejsou v tom zahrnuty energie. Pro více informací nebo sjednání prohlídky nás neváhejte

Typ nemovitosti

byt

Pokoje

4

Velikost

69 m²

Cena

12 550 Kč

Doba pronájmu

Na dobu neurčitou

K dispozici od

28-05-2026

Cena za m²

182 Kč

Mapa

Inzerát se nachází na adrese Okružní 1764/20, 737 01 Český Těšín, Czechia

Načítání mapy

Související nabídky, Český Těšín

4 ložnice byt o velikosti 75.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 4 ložnicemi o velikosti 75 m²

Viaduktová 281/1, 737 01 Český Těšín, Czechia

11 150 Kč / měsíc

4 ložnice byt o velikosti 75.0 m² - Útulný obytný prostor

byt s 4 ložnicemi o velikosti 75 m²

Viaduktová 281/1, 737 01 Český Těšín, Czechia

11 150 Kč / měsíc

Nejhledanější pronájmy